Środa, 24 czerwca 2026
Imieniny: Jan, Danuta, Janina

Zderzenie dwóch aut na DK46 w gminie Pawonków. Jedno wpadło do rowu

Poniedziałkowy poranek na drodze krajowej nr 46 w gminie Pawonków przyniósł groźnie wyglądające zdarzenie drogowe. Na trasie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, po którym jeden z pojazdów wypadł z jezdni.

Siła uderzenia sprawiła, że auto znalazło się poza drogą i zakończyło jazdę w przydrożnym rowie. Na miejscu kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, bo zdarzenie wymagało zabezpieczenia miejsca kolizji i usunięcia uszkodzonych pojazdów z toru jazdy.

Okoliczności zderzenia będą wyjaśniane, a służby apelują o ostrożność, szczególnie w godzinach porannych, gdy natężenie ruchu rośnie, a warunki na jezdni potrafią zmieniać się dynamicznie.

Źródło: zobacz oryginał
Udostępnij:
TC

Tomasz Chmielewski

Pisze o drogach i komunikacji; sprawdza utrudnienia, konsultacje i rozwiązania, które naprawdę działają w terenie.

Więcej artykułów →

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!